Soukromá akce – Pouchov

 

Stuchlik_50

V sobotu 8. června 2013 jsme přijali pozvání hrát na soukromé akci, která byla spojena s oslavou 50. narozenin.

Již od počátku jsme to brali zodpovědně a připravovali jsme se na ni jako na každé jiné podobné vystoupení. Měli jsme domluven zakrytý prostor, ve kterém odehrajeme vystoupení, ale skutečnost byla nakonec úplně jiná. Hráli jsme na zahradě na trávě, takže když padla rosa, celá aparatura i drahé nástroje byly kompletně mokré. Řekli jsme si, že se budeme snažit i přesto odehrát vystoupení jak to nejlépe půjde i přes to, že účastníci oslavy o nás neprojevovali téměř žádný zájem. Hráli jsme si tedy pro sebe a občas se nějaký pár spletl a šel si zatancovat. Věřím, že úmysl manželky oslavence, která nás pozvala byl dobrý. Chtěla udělat manželovi radost.
Nám se ale hrálo špatně jako už dlouho ne.

Druhý den jsme spočítali škody na aparatuře a autu vzniklé díky velkému vlhku, rose a špatně přístupnému terénu. Nejvíc to odnesl Lukášův Marshall (výměna repráku) a Láďův Mercedes (poškrábaný lak po celé délce vozidla). To jsou náklady, které nám těžko někdo nahradí.
Co se dá dělat. I toto je zkušenost.
Hraní je řehole a my ho máme rádi. Jsme šťastní když se lidi s námi baví a v tu chvíli jsme schopni vydat ze sebe maximum. Tentokrát jsme se tam ale cítili tak nějak navíc…
Sorry.

Spalovač l-karnitin pro spalování tuků